Rada Miejska Kadencja 2010 - 2014

Wybierz kadencję

Skład

Radny

Informacje

Radny - Roman Bromberek

WW Nowoczesna Gmina
Wiek: 51 lat
Wykształcenie: średnie

Okręg wyborczy nr 14 (Osiedle nr 11: ulice: Długa nr 23, 25, 25a, 25b, 27, 29, Hipolita Cegielskiego, Jarzębinowa, Generała Tadeusza Kutrzeby nr 1, 2, 8, Nowy Rynek, Smolna nr 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15)

Program: rozwój sportu i rekreacji (maratończyk z zamiłowania), rozwój gospodarczy.

Członek komisji: Komisja Oświatowo - Społeczna,

Oświadczenia majątkowe:

Radny

Informacje

Radny - Zbigniew Furman

KWW Rozwój Ziemi Goślińskiej
Wiek: 43 lata
Wykształcenie: wyższe

Okręg wyborczy nr 6 (Osiedle nr 1: ulice: Kwiatowa, Okrężna, Pogodna, Polna, Promienista, Rogozińska od 54 do 94 - numery parzyste i nieparzyste, Słoneczna, Tęczowa; Osiedle nr 5: ulice: Bohuna, Cześnika, Gnieźnieńska, Heleny, Bernarda Kłosa, Kmicica, Krótka, Józefa Milewskiego, Stefana Motylewskiego, Ogrodowa, Oleńki, Papkina, Podbipięty, Podkomorzego, Przemysłowa nr 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, Sylwestra Radomskiego, Rejenta, Soplicy, Telimeny, Wołodyjowskiego, Zagłoby)

Program: realizacja przygotowanych projektów unijnych, inwestycja w drogi lokalne, wzmacnianie centrum miasta - rewitalizacja, budowa silnej Murowanej Gośliny w nowoczesnej Aglomeracji Poznańskiej, dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców.

Członek komisji: Komisja Gospodarcza,

Radny

Informacje

Radny - Wiesław Kaniecki

KWW Rozwój Ziemi Goślińskiej
Wiek: 52 lata
Wykształcenie: średnie

Okręg wyborczy nr 15 (Osiedle nr 12: ulice: Kalinowa, pl. Kasztanowy, Kościelna, Generała Tadeusza Kutrzeby nr 10, 12, 14, 16, Leszczynowa, Poziomkowa, Smolna nr 2, 4, 6, 8, Tarninowa, Wrzosowa, Żurawinowa)

Program: realizacja przygotowanych projektów unijnych, inwestycja w drogi lokalne, wzmacnianie centrum miasta - rewitalizacja, budowa silnej Murowanej Gośliny w nowoczesnej Aglomeracji Poznańskiej, zwiększenie liczby miejsc parkingowych.

Członek komisji: Komisja Oświatowo - Społeczna,

Radny

Informacje

Radny - Błażej Kaźmierczak

KWW Nowoczesna Gmina
Wiek: 29 lat
Wykształcenie: średnie

Okręg wyborczy nr 11 (Osiedle nr 8: ulice: Długa nr 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, Jagodowa, nr 36a-42, Malinowa nr 40, Modrzewiowa, Wiosenna)

Program: modernizacja i budowa dróg wraz z miejscami parkingowymi, rewitalizacja pl. Powstańców Wlkp. oraz polepszenie komunikacji z Poznaniem.

Członek komisji: Komisja Gospodarcza,

Radny

Informacje

Radny - Alicja Kobus

KWW Rozwój Ziemi Goślińskiej
Wiek: 64 lata
Wykształcenie: wyższe

Okręg wyborczy nr 7 (Osiedle nr 2: ulice: Cicha, Górka, Jeziorna, Jodłowa, Marii Konopnickiej, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa nr 19, 26, 30, 32, 34, 36, 40, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, Adama Mickiewicza, Młyńska, Na Stoku, Nowa, Bolesława Prusa, Raduszyńska, Juliusza Słowackiego, Spokojna, Starczanowska, Stefana Żeromskiego, Żurawia)

Program: realizacja przygotowanych projektów unijnych, inwestycja w drogi lokalne, wzmacnianie centrum miasta - rewitalizacja, budowa silnej Murowanej Gośliny w nowoczesnej Aglomeracji Poznańskiej, niesienie pomocy potrzebującym.

Członek komisji: Komisja Oświatowo - Społeczna,

Radny

Informacje

Radny - Wanda Krajna-Solman

KWW Nowoczesna Gmina
Wiek: 59 lat
Wykształcenie: wyższe

Okręg wyborczy nr 8 (Osiedle nr 3: ulice: Kochanowskiego, Łąkowa nr 2,4,6,8,10, 10a, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 27, 18, 20, 22, 24, Mściszewska, Podgórna, pl. Powstańców Wlkp., Poznańska, Rogozińska, od nr 1 do 53 - numery parzyste i nieparzyste, Wodna)

Program: poprawa bezpieczeństwa w gminie, utrzymanie istniejącej sieci placówek oświatowych (szkół), zmiana sposobu zarządzania budżetem gminy, tworzenie atrakcyjnych warunków dla nowych inwestorów.

Członek komisji: Komisja Oświatowo - Społeczna,

Radny

Informacje

Radny - Grażyna Nawrocka

KWW Blisko Miasta i Gminy
Wiek: 54 lata
Wykształcenie: średnie

Okręg wyborczy nr 1 (Sołectwa: Białęgi, Przebędowo, Raduszyn)

Program: aktywne zaangażowanie się na rzecz poprawy warunków życia mieszkańców Przebędowa, poprawa bezpieczeństwa, współpraca ponad podziałami z władzami gminy.

Członek komisji: Komisja Gospodarcza, Komisja Rewizyjna

Radny

Informacje

Radny - Robert Okińczyc

KWW Rozwój Ziemi Goślińskiej
Wiek: 44 lata
Wykształcenie: wyższe

Okręg wyborczy nr 5 (Sołectwa: Głębocko, Głęboczek, Łopuchowo, Łopuchówko, Trojanowo)

Program: realizacja przygotowanych projektów unijnych, inwestycja w drogi lokalne, wzmacnianie centrum miasta - rewitalizacja, budowa silnej Murowanej Gośliny w nowoczesnej Aglomeracji Poznańskiej, rozwój infrastruktury na wsi.

Członek komisji: Komisja Gospodarcza, Komisja Rewizyjna

Radny

Informacje

Radny - Tomasz Pawlak


KWW Rozwój Ziemi Goślińskiej
Wiek: 43 lata
Wykształcenie: zawodowe

Okręg wyborczy nr 2 (Sołectwa: Białężyn, Mściszewo, Nieszawa, Starczanowo, Uchorowo)

Program: realizacja przygotowanych projektów unijnych, inwestycja w drogi lokalne, wzmacnianie centrum miasta - rewitalizacja, budowa silnej Murowanej Gośliny w nowoczesnej Aglomeracji Poznańskiej, inwestowanie w rozwój sołectw.

Członek komisji: Komisja Oświatowo - Społeczna, Komisja Gospodarcza

Radny

Informacje

Radny - Szymon Pędziński

KWW Nowoczesna Gmina
Wiek: 34 lata
Wykształcenie: wyższe

Okręg wyborczy nr 9 (Osiedle nr 4: ulice: Dworcowa, Bonawentury Graszyńskiego, Kolejowa, Mostowa, Przelotowa, Przemysłowa nr 1, 2a, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, Strzelecka, Szkolna, Wojska Polskiego)

Program: doprowadzenie do przebudowy i remontu ulicy Szkolnej, doprowadzenie do wykupienia przez gminę od PKP ulic: Kolejowej i Graszyńskiego oraz ich remont, przyśpieszenie realizacji budowy targowiska przy ulicy Dworcowej.

Członek komisji: Komisja Gospodarcza,

Radny

Informacje

Radny - Krystyna Przygońska

KWW Rozwój Ziemi Goślińskiej Wiek: 56 lat
Wykształcenie: wyższe

Okręg wyborczy nr 13 (Osiedle nr 10: ulice: Długa nr 26, 28, 30-38, Kręta nr 20, 22, 24, 26, 28, 29-60, Jerzego Lenartowskiego, Przesmyk, Rogu Renifera)

Program: realizacja przygotowanych projektów unijnych, inwestycja w drogi lokalne, wzmacnianie centrum miasta - rewitalizacja, budowa silnej Murowanej Gośliny w nowoczesnej Aglomeracji Poznańskiej, dbałość o rozwój dzieci i młodzieży.

Członek komisji: Komisja Oświatowo - Społeczna,

Radny

Informacje

Radny - Leszek Rewers

KWW Nowoczesna Gmina
Wiek: 52 lata
Wykształcenie: wyższe

Okręg wyborczy nr 10 (Osiedle nr 6: ulice: Bracka, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Czereśniowa, Fiołkowa, Irysowa, Konwaliowa, Krokusowa, Morelowa, Narcyzowa, Różana, Storczykowa, Śliwkowa, Wiśniowa; Osiedle nr 7: ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Czeremchowa, Gajowa, Jagodowa od nr 1 do 35, Jaśminowa, Jeżynowa, Kłosowa, Leśna, Łanowa, Malinowa od nr 1 do 32, Miodowa, Radosna, Sosnowa, Świerkowa, Źródlana)

Program: budowa dróg lokalnych (osiedlowych), reprezentowanie mieszkańców osiedli samorządowych, rozwój edukacji i sportu.

Członek komisji: Komisja Gospodarcza, Komisja Rewizyjna

Radny

Informacje

Radny - Michał Rogowski

KWW Rozwój Ziemi Goślińskiej
Wiek: 27 lat
Wykształcenie: średnie

Okręg wyborczy nr 12 (Osiedle nr 9: ulica: Dolina, Długa nr 2, 4, 6, 8, 10, 10a, 10b, 10c, 12, 14, 18, 20, 22, 24, Grobla, Kręta nr 1-18, 19, 21, 23, 25, 27, Widok, Za Bramą)

Program: realizacja przygotowanych projektów unijnych, inwestycja w drogi lokalne, wzmacnianie centrum miasta - rewitalizacja, budowa silnej Murowanej Gośliny w nowoczesnej Aglomeracji Poznańskiej, dbałość o zdrowie mieszkańców poprzez rozwój sportu.

Członek komisji: Komisja Oświatowo - Społeczna, Komisja Rewizyjna

Radny

Informacje

Radny - Konrad Strykowski

KWW Rozwój Ziemi Goślińskiej
Wiek: 53 lata
Wykształcenie: średnie

Okręg wyborczy nr 4 (Sołectwa: Długa Goślina, Łoskoń Stary, Wojnowo)

Program: realizacja przygotowanych projektów unijnych, inwestycja w drogi lokalne, wzmacnianie centrum miasta - rewitalizacja, budowa silnej Murowanej Gośliny w nowoczesnej Aglomeracji Poznańskiej, dbanie o ekologię i rozwój wsi.

Członek komisji: Komisja Gospodarcza,

Radny

Informacje

Radny - Elżbieta Winogrodzka

KWW Rozwój Ziemi Goślińskiej
Wiek: 53 lata
Wykształcenie: średnie

Okręg wyborczy nr 3 (Sołectwa: Boduszewo, Kamińsko, Rakownia, Zielonka)

Program: realizacja przygotowanych projektów unijnych, inwestycja w drogi lokalne, wzmacnianie centrum miasta - rewitalizacja, budowa silnej Murowanej Gośliny w nowoczesnej Aglomeracji Poznańskiej, inwestowanie w rozwój sołectw.

Członek komisji: Komisja Gospodarcza,

Komisje

Dokumenty

Akty prawne

Akty prawne

Sprawozdania organów gminy

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 10-11-2015
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: UMiG
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 listopada 2015 12:52
Dokument wprowadzony do BIP przez: Wojciech Hybza
Ilość wyświetleń: 19923
17 czerwca 2016 16:45 Dominik Kowal - Aktualizacja danych stanowiska: Radny - mandat wygasł.
15 czerwca 2016 21:17 Dominik Kowal - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji do dn. 26.04.2016 r..
15 czerwca 2016 13:19 Dominik Kowal - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji do dn. 25.04.2016 r..