Rada Miejska Kadencja 2002 - 2006

Wybierz kadencję

Skład

Radny

Informacje

Radny - Jan Andrzejczak

Okręg wyborczy: Wsie: Białęgi, Białężyn, Nieszawa, Nieszawka, Szymankowo, Uchorowo

Radny

Informacje

Radny - Zbigniew Bitner

Okręg wyborczy: Miasto Murowana Goślina ulice: Długa, Kręta, Nowy Rynek, Hipolita Cegielskiego, Jerzego Lenartowskiego, Jagodowa, Kościelna, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Malinowa, Modrzewiowa, Plac Kasztanowy, Przesmyk, Smolna, Wiosenna, Za Bramą

Radny

Informacje

Radny - Adrianna Borowicz

Okręg wyborczy: Miasto Murowana Goślina ulice: Akacjowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Cisowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Dolina, Fiołkowa, Grobla, Hutnicza, Irysowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jeżynowa, Kalinowa, Kłosowa, Konwaliowa, Krokusowa, Leszczynowa, Leśna, Łanowa, Miła, Miodowa, Morelowa, Narcyzowa, Poziomkowa, Radosna, Raduszyńska, Rogu Renifera, Różana, Sosnowa, Storczykowa, Śliwkowa, Świerkowa, Wiśniowa, Widok, Wrzosowa, Źródlana, Dworcowa, Górka, Bonawentury Graszyńskiego, Jodłowa, Kochanowskiego, Młyńska, Na Stoku, Nowa, Plac Powstańców Wlkp., Podgórna, Przelotowa, Rogozińska, Szkolna, Wojska Polskiego, Bracka, Cicha, Gnieźnieńska, Jeziorna, Kmicica, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Mostowa, Mściszewska, Ogrodowa, Oleńki, Okrężna, Podbipięty, Podkomorzego, Pogodna, Polna, Poznańska, Promienista, Bolesława Prusa, Przemysłowa, Rejenta, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Soplicy, Spokojna, Starczanowska, Strzelecka, Pana Tadeusza, Telimeny, Tęczowa, Wodna, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Stefana Żeromskiego, Żurawia

Radny

Informacje

Radny - Wiesław Kaniecki

Okręg wyborczy: Miasto Murowana Goślina ulice: Długa, Kręta, Nowy Rynek, Hipolita Cegielskiego, Jerzego Lenartowskiego, Jagodowa, Kościelna, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Malinowa, Modrzewiowa, Plac Kasztanowy, Przesmyk, Smolna, Wiosenna, Za Bramą

Radny

Informacje

Radny - Alicja Kobus

Okręg wyborczy: Miasto Murowana Goślina ulice: Akacjowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Cisowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Dolina, Fiołkowa, Grobla, Hutnicza, Irysowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jeżynowa, Kalinowa, Kłosowa, Konwaliowa, Krokusowa, Leszczynowa, Leśna, Łanowa, Miła, Miodowa, Morelowa, Narcyzowa, Poziomkowa, Radosna, Raduszyńska, Rogu Renifera, Różana, Sosnowa, Storczykowa, Śliwkowa, Świerkowa, Wiśniowa, Widok, Wrzosowa, Źródlana, Dworcowa, Górka, Bonawentury Graszyńskiego, Jodłowa, Kochanowskiego, Młyńska, Na Stoku, Nowa, Plac Powstańców Wlkp., Podgórna, Przelotowa, Rogozińska, Szkolna, Wojska Polskiego, Bracka, Cicha, Gnieźnieńska, Jeziorna, Kmicica, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Mostowa, Mściszewska, Ogrodowa, Oleńki, Okrężna, Podbipięty, Podkomorzego, Pogodna, Polna, Poznańska, Promienista, Bolesława Prusa, Przemysłowa, Rejenta, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Soplicy, Spokojna, Starczanowska, Strzelecka, Pana Tadeusza, Telimeny, Tęczowa, Wodna, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Stefana Żeromskiego, Żurawia

Radny

Informacje

Radny - Zbyszek Krugiełka

Okręg wyborczy: Miasto Murowana Goślina ulice: Długa, Kręta, Nowy Rynek, Hipolita Cegielskiego, Jerzego Lenartowskiego, Jagodowa, Kościelna, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Malinowa, Modrzewiowa, Plac Kasztanowy, Przesmyk, Smolna, Wiosenna, Za Bramą

Radny

Informacje

Radny - Maria Mikuła

Okręg wyborczy: Miasto Murowana Goślina ulice: Akacjowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Cisowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Dolina, Fiołkowa, Grobla, Hutnicza, Irysowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jeżynowa, Kalinowa, Kłosowa, Konwaliowa, Krokusowa, Leszczynowa, Leśna, Łanowa, Miła, Miodowa, Morelowa, Narcyzowa, Poziomkowa, Radosna, Raduszyńska, Rogu Renifera, Różana, Sosnowa, Storczykowa, Śliwkowa, Świerkowa, Wiśniowa, Widok, Wrzosowa, Źródlana, Dworcowa, Górka, Bonawentury Graszyńskiego, Jodłowa, Kochanowskiego, Młyńska, Na Stoku, Nowa, Plac Powstańców Wlkp., Podgórna, Przelotowa, Rogozińska, Szkolna, Wojska Polskiego, Bracka, Cicha, Gnieźnieńska, Jeziorna, Kmicica, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Mostowa, Mściszewska, Ogrodowa, Oleńki, Okrężna, Podbipięty, Podkomorzego, Pogodna, Polna, Poznańska, Promienista, Bolesława Prusa, Przemysłowa, Rejenta, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Soplicy, Spokojna, Starczanowska, Strzelecka, Pana Tadeusza, Telimeny, Tęczowa, Wodna, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Stefana Żeromskiego, Żurawia

Radny

Informacje

Radny - Jarosław Pawlak

Okręg wyborczy: Wsie: Mściszewo, Raduszyn, Rakownia, Starczanowo, Starczanowo Leśniczówka, Trojanowo, Złotoryjsko

Radny

Informacje

Radny - Jerzy Pędziński

Okręg wyborczy: Miasto Murowana Goślina ulice: Akacjowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Cisowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Dolina, Fiołkowa, Grobla, Hutnicza, Irysowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jeżynowa, Kalinowa, Kłosowa, Konwaliowa, Krokusowa, Leszczynowa, Leśna, Łanowa, Miła, Miodowa, Morelowa, Narcyzowa, Poziomkowa, Radosna, Raduszyńska, Rogu Renifera, Różana, Sosnowa, Storczykowa, Śliwkowa, Świerkowa, Wiśniowa, Widok, Wrzosowa, Źródlana, Dworcowa, Górka, Bonawentury Graszyńskiego, Jodłowa, Kochanowskiego, Młyńska, Na Stoku, Nowa, Plac Powstańców Wlkp., Podgórna, Przelotowa, Rogozińska, Szkolna, Wojska Polskiego, Bracka, Cicha, Gnieźnieńska, Jeziorna, Kmicica, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Mostowa, Mściszewska, Ogrodowa, Oleńki, Okrężna, Podbipięty, Podkomorzego, Pogodna, Polna, Poznańska, Promienista, Bolesława Prusa, Przemysłowa, Rejenta, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Soplicy, Spokojna, Starczanowska, Strzelecka, Pana Tadeusza, Telimeny, Tęczowa, Wodna, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Stefana Żeromskiego, Żurawia

Radny

Informacje

Radny - Krystyna Przygońska

Okręg wyborczy: Miasto Murowana Goślina ulice: Długa, Kręta, Nowy Rynek, Hipolita Cegielskiego, Jerzego Lenartowskiego, Jagodowa, Kościelna, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Malinowa, Modrzewiowa, Plac Kasztanowy, Przesmyk, Smolna, Wiosenna, Za Bramą

Radny

Informacje

Radny - Wieńczysław Rakowski

Okręg wyborczy: Miasto Murowana Goślina ulice: Akacjowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Cisowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Dolina, Fiołkowa, Grobla, Hutnicza, Irysowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jeżynowa, Kalinowa, Kłosowa, Konwaliowa, Krokusowa, Leszczynowa, Leśna, Łanowa, Miła, Miodowa, Morelowa, Narcyzowa, Poziomkowa, Radosna, Raduszyńska, Rogu Renifera, Różana, Sosnowa, Storczykowa, Śliwkowa, Świerkowa, Wiśniowa, Widok, Wrzosowa, Źródlana, Dworcowa, Górka, Bonawentury Graszyńskiego, Jodłowa, Kochanowskiego, Młyńska, Na Stoku, Nowa, Plac Powstańców Wlkp., Podgórna, Przelotowa, Rogozińska, Szkolna, Wojska Polskiego, Bracka, Cicha, Gnieźnieńska, Jeziorna, Kmicica, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Mostowa, Mściszewska, Ogrodowa, Oleńki, Okrężna, Podbipięty, Podkomorzego, Pogodna, Polna, Poznańska, Promienista, Bolesława Prusa, Przemysłowa, Rejenta, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Soplicy, Spokojna, Starczanowska, Strzelecka, Pana Tadeusza, Telimeny, Tęczowa, Wodna, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Stefana Żeromskiego, Żurawia

Radny

Informacje

Radny - Adam Szweda

Okręg wyborczy: Miasto Murowana Goślina ulice: Długa, Kręta, Nowy Rynek, Hipolita Cegielskiego, Jerzego Lenartowskiego, Jagodowa, Kościelna, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Malinowa, Modrzewiowa, Plac Kasztanowy, Przesmyk, Smolna, Wiosenna, Za Bramą

Radny

Informacje

Radny - Andrzej Wiśniewski

Okręg wyborczy: Wsie: Długa Goślina, Gozdowiec, Kąty, Łoskoń Leśniczówka, Łoskoń Stary, Wojnowo, Wojnówko

Komisje

Dokumenty

Akty prawne

Akty prawne

Sprawozdania organów gminy

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 10-11-2015
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: UMiG
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 listopada 2015 12:52
Dokument wprowadzony do BIP przez: Wojciech Hybza
Ilość wyświetleń: 13513
17 czerwca 2016 16:45 Dominik Kowal - Aktualizacja danych stanowiska: Radny - mandat wygasł.
15 czerwca 2016 21:17 Dominik Kowal - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji do dn. 26.04.2016 r..
15 czerwca 2016 13:19 Dominik Kowal - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji do dn. 25.04.2016 r..