Komisja Rewizyjna Kadencja 2014 - 2018

Skład

Przewodnicząca Komisji

Zastępca Przewodniczącego

Członek Komisji do dn. 26.04.2016 r.

Informacje

Członek Komisji do dn. 26.04.2016 r. - Mikołaj Gałka

Radny zasiadał w Komisji od początku kadencji do dn. 26.04.2016 r.

Członek Komisji

Informacje

Członek Komisji - Michał Hałas

Radny zasiada w Komisji od dn. 26.04.2016 r.

Członek Komisji

Członek Komisji

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 10-11-2015
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: UMiG
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 listopada 2015 12:52
Dokument wprowadzony do BIP przez: Wojciech Hybza
Ilość wyświetleń: 39167
22 grudnia 2018 00:55 Dominik Kowal - Aktualizacja danych członka komisji: Zastępca Przewodniczącego Komisji.
22 grudnia 2018 00:53 Dominik Kowal - Aktualizacja danych członka komisji: Zastępca Przewodniczącej Komisji.
22 grudnia 2018 00:52 Dominik Kowal - Aktualizacja danych członka komisji: Zastępca Przewodniczącej Komisji.