Komisja Oświatowo-Społeczna Kadencja 2014 - 2018

Skład

Przewodnicząca Komisji

Wiceprzewodniczący

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 10-11-2015
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: UMiG
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 listopada 2015 12:52
Dokument wprowadzony do BIP przez: Wojciech Hybza
Ilość wyświetleń: 15351
17 czerwca 2016 16:45 Dominik Kowal - Aktualizacja danych stanowiska: Radny - mandat wygasł.
15 czerwca 2016 21:17 Dominik Kowal - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji do dn. 26.04.2016 r..
15 czerwca 2016 13:19 Dominik Kowal - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji do dn. 25.04.2016 r..