Rada Miejska Kadencja 2018 - 2023

Wybierz kadencję

Zestawienie radnych i ich okręgów wyborczych

Skład

Przewodniczący Rady Miejskiej

Informacje

Przewodniczący Rady Miejskiej - Przemysław Popiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 10
Miasto Murowana Goślina: Bernarda Kłosa, Bohuna, Bracka, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Czereśniowa, Cześnika, Fiołkowa, Gnieźnieńska, Heleny, Irysowa, Józefa Milewskiego, Kmicica, Konwaliowa, Krokusowa, Krótka, Metalowa, Morelowa, Mostowa, Narcyzowa, Ogrodowa, Oleńki, Oliwkowa, Papkina, Podbipięty, Podkomorzego, Poznańska od numeru 51, Przemysłowa, Rejenta, Różana, Soplicy, Stefana Motylewskiego, Storczykowa, Sylwestra Radomskiego, Śliwkowa, Telimeny, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Za Mostem.

Od dnia 08.10.2019 r. radny pełni funkcję Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Informacje

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej - Bogusław Frąckowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 2
Sołectwa: Białęgi, Białężyn, Długa Goślina, Kąty, Łoskoń Stary, Nieszawa, Trojanowo.

Radna

Informacje

Radna - Magdalena Binięda-Grzebyta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 7
Miasto Murowana Goślina: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Górka, Jeziorna, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Młyńska, Mściszewska od numeru 15 do końca, Nadwarciańska, Na Stoku, Nowa, Spokojna, Starczanowska, Stefana Żeromskiego, Żurawia.

Przewodnicząca Komisji Oświatowo-Społecznej

Informacje

Przewodnicząca Komisji Oświatowo-Społecznej - Elżbieta Dziel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 6
Sołectwa: Boduszewo, Głęboczek, Kamińsko, Zielonka.

Radny

Informacje

Radny - Kamil Grzebyta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 8
Miasto Murowana Goślina: Dworcowa do numeru 9, Kochanowskiego, Mściszewska do numeru 14, Plac Powstańców Wielkopolskich, Podgórna, Poznańska numery 1-48, Rogozińska do numeru 52 oraz nr 54, 56 i 58, Strzelecka, Wodna.

Do dnia 08.10.2019 r. radny pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Radny

Informacje

Radny - Gracjan Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 11
Miasto Murowana Goślina: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Czeremchowa, Gajowa, Jagodowa numery 1-35, Jaśminowa, Jeżynowa, Kłosowa, Leśna, Łanowa, Malinowa numery 1-32, Miodowa, Radosna, Sosnowa, Świerkowa, Wiosenna od numeru 16, Źródlana.

Radny

Informacje

Radny - Andrzej Kuźniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 9
Miasto Murowana Goślina: Bonawentury Graszyńskiego, Dworcowa od numeru 10, Kolejowa, Kwiatowa, Okrężna, Pogodna, Polna, Poranek, Promienista, Promyk, Przelotowa, Rogozińska nr 53 i 55 oraz od numeru 57, Słoneczna, Szkolna, Tartaczna, Tęczowa.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej

Informacje

Przewodniczący Komisji Gospodarczej - Robert Molski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 12
Miasto Murowana Goślina: Długa numery 1-9 i numery nieparzyste11-23, Dolina, Grobla, Jagodowa numery 36A-42, Kręta numery 1A-4, Malinowa numer 40, Modrzewiowa, Pochyła, Widok, Wiosenna numery 1-15.

Radna

Informacje

Radna - Grażyna Nawrocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 4
Sołectwa: Przebędowo.

Radna

Informacje

Radna - Justyna Radomska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

Okręg wyborczy nr 15
Miasto Murowana Goślina: Generała Tadeusza Kutrzeby, Jarzębinowa, Hipolita Cegielskiego, Kalinowa, Księdza Romana Kosteckiego, Leszczynowa, Plac Kasztanowy, Poziomkowa, Raduszyńska, Smolna, Tarninowa, Wrzosowa, Żurawinowa.

Radny

Informacje

Radny - Leszek Sommerfeld

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 5
Sołectwa: Głębocko, Łopuchowo, Łopuchówko, Wojnowo, Wojnówko.

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

Informacje

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej - Danuta Szczepaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 13
Miasto Murowana Goślina: Długa numery parzyste 10-24 i numery nieparzyste 25A-25B, Jerzego Lenartowskiego, Kręta numery 6-29, 31, 42, Za Bramą.

Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

Informacje

Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej - Piotr Tecław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 3
Sołectwa: Rakownia.

Radna

Informacje

Radna - Elżbieta Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

Okręg wyborczy nr 14
Miasto Murowana Goślina: Długa numery 26-38, Kręta numery 30, 33-41, 43-60, Nowy Rynek, Przesmyk, Rogu Renifera.

Radny

Informacje

Radny - Jacek Zaranek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 1
Sołectwa: Mściszewo, Raduszyn, Starczanowo, Uchorowo, Złotoryjsko.

Komisje

Dokumenty

Akty prawne

Akty prawne

Działalność Rady Miejskiej

Działalność Rady Miejskiej

Działalność Rady Miejskiej

Działalność Rady Miejskiej

Działalność Rady Miejskiej

Działalność Rady Miejskiej

Działalność Rady Miejskiej

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 10-11-2015
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: UMiG
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 listopada 2015 12:52
Dokument wprowadzony do BIP przez: Wojciech Hybza
Ilość wyświetleń: 50871
02 grudnia 2019 18:10 (Joanna Krzyśka) - Aktualizacja danych stanowiska: Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.
02 grudnia 2019 18:10 (Joanna Krzyśka) - Aktualizacja danych stanowiska: Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej.
02 grudnia 2019 18:10 (Joanna Krzyśka) - Aktualizacja danych stanowiska: Przewodnicząca Komisji Oświatowo-Społecznej.