Komisja Rewizyjna Kadencja 2018 - 2021

Skład

Przewodniczący

Zastępca Przewodniczącego

Członek Komisji

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 05 kwietnia 2018 07:52
Dokument wprowadzony do BIP przez: Dominik Kowal
Ilość wyświetleń: 6445
23 lipca 2020 07:44 (Joanna Krzyśka) - Aktualizacja danych stanowiska: Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej.
01 kwietnia 2020 11:50 (Joanna Krzyśka) - Aktualizacja danych stanowiska: Radny (do 23.02.2020 r.).
04 marca 2020 12:09 (Dominik Kowal) - Aktualizacja danych stanowiska: Przewodniczący Rady i radny MRM do 28.10.2019 r..