Andrzej Kuźniewski

Funkcje

Rada Miejska

Radny (2014 - 2018)

Rada Miejska

Radny (2018 - 2023)

Komisja Oświatowo-Społeczna

Członek Komisji (2014 - 2018)

Komisja Oświatowo-Społeczna

Zastępca Przewodniczącej Komisji (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2014-12-11
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: UMiG
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 08 kwietnia 2016 16:27
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1303
29 maja 2019 15:03 Dominik Kowal - Dodanie oświadczenia majątkowego: 2018.
29 maja 2019 15:01 Dominik Kowal - Aktualizacja oświadczenia majątkowego: 2014 (poczatek kadencji).
23 stycznia 2019 11:06 Dominik Kowal - Dodanie oświadczenia majątkowego: 2018 (początek kadencji).